O nas

Exclusivelashes to marka pełna jakości, niesamowitej energii i przemiłej atmosfery. Szkolimy stylistki rzęs, instruktorki i wyznaczamy wysoką jakość w nauczaniu. Zarówno jako firma, jak i jej jednostki stawiamy na stały, sukcesywny rozwój. Nasz team liczy ponad 30 osób, które codziennie pracują nad tym, by szkolenia oraz produkty i akcesoria do stylizacji rzęs przynosiły Tobie satysfakcję, radość i stale towarzyszyły w Twojej profesjonalnej drodze do sukcesu. 
 
Prowadzimy szkolenia w całej Polsce, w większych i mniejszych miastach. Platforma szkoleń online stworzona przez Monikę Rząp, założycielkę marki Exclusivelashes i certyfikowaną mistrzynię wszystkich metod stylizacji rzęs, pozwoli Ci zaoszczędzić czas, zapoznać się z technikami i metodami, a także wprowadzić w świat branży beauty. Nasza platforma szkoleniowa dostosowana jest tak, by kurs online był bardzo zbliżony do tego "na żywo". Profesjonalne nagrania, grafiki i animacje - to wszystko, by kurs był jak najlepszy w przyswojeniu. Sztab osób pracował nad idealnym obrazem, dźwiękiem i odbiorem. Możesz wracać do szkolenia kiedy tylko tego potrzebujesz. 
 
Exclusivelashes to także marka produktowa. Stworzyłyśmy ekskluzywne, pełne czerni rzęsy, pęsety o idealnym polu styku, kleje dla każdego poziomu doświadczenia oraz akcesoria niezbędne w pracy stylistki rzęs. 
 
Jeśli pragniesz stać się częścią tej stale rosnącej w siłę branży, rozwijać się w niej oraz być na bieżąco z profesjonalną wiedzą, umiejętnościami popartymi latami doświadczeń oraz korzystać z produktów o najwyżej jakości - zaufaj nam! Rzęsy to nasza pasja, praca i najpiękniejszy sukces, jaki mogliśmy sobie wymarzyć. 
 

Komentarze

Komentarz