SZKOLENIE: Pakiet szkoleniowy od podstaw 1:1 do objętości

Pakiet szkoleń

Ten pakiet zawiera dostęp do wszystkich szkoleń.
W tym pakiecie otrzymujesz jedno Całkowicie nowe szkolenie, co dwa miesiące, za które nie płacisz! Wykupując pakiet, oszczędzasz ok 4000 zł przez rok! Cena pakietu będzie wzrastać wraz z dodawaniem nowych szkoleń. Po zakupie Pakietu, otrzymujesz gwarancję stałej ceny!

Stara cena:2500.00
Cena szkolenia:
750.00zł
W ramach naszego szkolenia otrzymujesz:
Dostęp długoterminowy
Sam decydujesz kiedy oglądasz!
Dostęp mobilny 24/7
Oglądaj wszędzie gdzie się znajdujesz!
Certyfikat ukończenia!
Dwujęzyczny polsko-angielski
Rabat na zakupy!
10% zniżki na produkty używane w szkoleniu.

OPIS
PAKIETU

Pakiet szkoleniowy to najlepsza opcja, dzięki której przejdziesz ze mną przez wszystkie etapy - od przygotowania stanowiska pracy, przez wyklejanie rzęs w metodzie 1:1 aż do tworzenia kępek i stylizacji metodą objętościową. 

W tym pakiecie otrzymujesz jedno Całkowicie nowe szkolenie, co dwa miesiące, za które nie płacisz! Wykupując pakiet, oszczędzasz ok 4000 zł przez rok! Cena pakietu będzie wzrastać wraz z dodawaniem nowych szkoleń. Po zakupie Pakietu, otrzymujesz gwarancję stałej ceny!

Ten pakiet zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby odkryć karty w przedłużaniu rzęs. Przygotuję Cię zarówno pod kątem wiedzy, praktycznie, ale również pod kątem pracy z klientką. Przełamiemy wspólnie Twój ewentualny lęk czy stres oraz przekażę Ci wszelkie triki, którymi posługuję się w pracy na codzień. 

 

Do każdego szkolenia możesz powracać nieskończoną ilość razy. Możesz przyswajać wiedzę w swoim tempie oraz nabywać określone umiejętności, kiedy tego potrzebujesz. Co więcej, możesz z całym materiałem zapoznać się od razu i pewne rzeczy poukładać sobie systematycznie. Jedno jest pewne - szkolenia stworzone zostały przeze mnie w taki sposób, aby były proste, łatwe i przyjemne w przyswojeniu informacji. Wiem, że jesteś na początku swojej drogi, stąd każde szkolenie sformułowane jest tak, byś przeszła przez cały proces jak najsprawniej stając się przy tym profesjonalistką na rynku stylizacji rzęs.  Szkolenia prowadzone są w formie video, a lata mojego doświadczenia zawodowego zarówno jako stylistki, jak i instruktorki, od razu rozwieją wszelkie ewentualne wątpliwości, które będziesz miała. W filmach, które dla Ciebie przygotowałam stawiam na zbliżenia oka, rzęs oraz pracy pęsety. Dzięki takiemu zabiegowi jesteś w stanie wychwycić ogromną wiedzę i nabyć prawidłowe nawyki w pracy, krok po kroku.

opinie
uczestników
szkolenia

Ocena kursu:
5.0
quote
Bardzo polecam szkolenie u Moniki! Jest świetnym szkoleniowcem, ale przede wszystkim wspaniałym i ciepłym człowiekiem ❤️ Jeszcze raz dziękuje za ogrom wiedzy jaką mi przekazałaś, za każdy trik który znacznie ułatwi mi pracę. Dziękuje za wspaniałą atmosferę podczas szkolenia oraz ogromną dawkę motywacji ❤️ Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy
Wioletta Łosiewicz
triangle
quote
Bardzo polecam szkolenia u Pani Moniki!! 😄 Wszystko świetnie wytłumaczone, bardzo przejrzyście i w miłej atmosferze. Byłam na kursie 2-3D i rzęsy odrazu wyszły cudowne dzięki pomocy i wiedzy Pani Moniki, którą odrazu w łatwy sposób mi przekazała. 😁😁
Milena Chudzikowska
triangle
quote
Po kilku latach klejenia, rzęsy przestały być dla mnie frajda a już tylko po prostu pracą.. ALE! Dzieki Monice pokochałam klejenie na nowo! Znów czerpie z tego przyjemność ❤️ poza zastrzykiem wiedzy jest jeszcze super atmosfera podczas szkolenia. Jesli ktoś się zastanawia, którego instruktora i jakie miejsce na szkolenie wybrać, to szkoda czasu 🥰
Martyna Piwowarska
triangle
Stara cena:2500.00
Cena szkolenia:
750.00zł
BĄDŹ NA BIEŻĄCO DOPISZ SIĘ DO SUBSKRYPCJI!
Jako nasz subskybent, jako pierwszy dowiesz się o nowych szkoleniach. Dodatkowo oferujemy zapisanym osobom zniżki na kursy i produkty kosmetyczne oraz akcje rabatowe!