Salony piękności - szkolenia przez internet

Szkolenia pozwalają nam rozszerzać horyzonty, sprawiają, że stajemy się najlepsi i wyprzedzamy konkurencję w zakresie wiedzy i nowych technologii. Nasza firma oferuje Ci szkolenia online dla salonów piękności. Jesteśmy ekspertami z zakresu szkoleń beauty online, a nasze doświadczenie pozwala dzielić się technikami dbania o urodę z naszymi uczniami. Salony piękności i szkolenia online to nierozerwalne połączenie dla wszystkich, którzy pragną szlifować i poszerzać swoje umiejętności bez potrzeby rezygnowania z pracy. Kursy online dla salonów piękności można dopasować do własnych potrzeb, ponieważ platforma e-learningowa dostępna jest 24h/dobę. Decydujesz samodzielnie kiedy chcesz się kształcić!

salony-pieknosci-szkolenia-online mouth
 

Dlaczego warto odbyć szkolenie online?

 • Możliwość uczestnictwa w kursach we własnym tempie

 • Elastyczne godziny pracy

 • Możesz uczyć się z dowolnego miejsca na świecie

 • Otrzymasz certyfikat po ukończeniu kursu

Istnieje wiele korzyści płynących z uczestnictwa w kursie szkoleniowym online dla salonów kosmetycznych, w tym możliwość nauki we własnym tempie, elastyczne godziny szkoleń dopasowane do Twoich możliwości dzięki czemu nie musisz rezygnować ze swojej pracy oraz możliwość nauki z dowolnego miejsca na świecie co daje Ci absolutną swobodę jeśli chodzi o uczestnictwo w kursach. Po ukończeniu kursu otrzymasz także certyfikat, który pozwoli Ci udokumentować swoje osiągnięcia i podniesie prestiż Twojego salonu piękności.

Czego się nauczysz?

Podczas naszego szkolenia online dla salonów kosmetycznych dowiesz się m.in:

 • O różnych rodzajach usług przedłużania rzęs oferowanych w salonie kosmetycznym.
 • Jak przeprowadzać konsultacje z klientami?
 • Jakie są najnowsze techniki przedłużania rzęs?
 • Jak wykonywać prawidłowo przedłużanie rzęs?
 • Jak dobierać konkretne metody do konkretnego klienta?
 • Jak dbać o przedłużone rzęsy?
 • Jak prawidłowo zaopatrywać swój salon piękności?
 • Które sztuczne rzęsy są najlepsze?

I wiele więcej.

Kto prowadzi kursy online dla salonów piękności w learnthebeauty.com?

Nasz kurs online dla salonów kosmetycznych jest prowadzony przez doświadczonych profesjonalistów, którzy poprowadzą Cię krok po kroku przez każdy temat. Nasza kadra to osoby aktywnie uczestniczące w pracy salonów kosmetycznych w Polsce, ale także w całej Europie. Są to szkoleniowcy, którzy są na bieżąco ze wszystkimi nowościami z branży beauty.

Będziesz mieć możliwość zadawania pytań i uzyskania informacji zwrotnych na temat swoich postępów. Po ukończeniu naszego internetowego kursu dla kosmetyczek będziesz przygotowana do świadczenia usług kosmetycznych w salonie. Zapisz się już teraz i rozpocznij swoją podróż do stania się profesjonalistą w dziedzinie przedłużania rzęs.

Jeśli zainteresowała Cię oferta naszej firmy zapraszamy Cię do kontaktu. Przedstawimy Ci pełną ofertę szkoleniową oraz wprowadzimy Cię w świat e-learningu dla salonów piękności.

Na co czekasz? Rozpocznij szkolenie już dziś!