Studio urody - kursy i szkolenia przez internet

Prowadzisz studio urody? Szukasz sposobu na poszerzenie horyzontów? Potrzebujesz szkolenia dla siebie lub swoich pracowników? Mamy ofertę uszytą na miarę Twoich potrzeb! Studio urody szkolenia online od Moniki Rząp z Exclusivelashes!

studio-urody-szkolenia-online mouth
 

Dlaczego powinieneś zdecydować się na kursy online?

Jeśli jesteś właścicielem lub pracownikiem studio urody kursy online to idealna opcja na pogodzenie szkoleń i pracy zawodowej. Kursy online umożliwiają Ci dopasowanie cyklu kształcenia z zakresu przedłużania rzęs (w tym technik, rodzajów rzęs i ich pielęgnacji) do swojego planu dnia. Nie musisz rezygnować z pracy, szkolenia dostępne są 24h/dobę na platformie e-learningowej stworzonej przez najwyższej klasy specjalistkę w tej dziedzinie - Monikę Rząp.

Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Studio urody szkolenia przez internet pozwalają na:

 • Kształcenie bez ram czasowych i dopasowanie godzin przeznaczonych na naukę do Twoich możliwości

 • Naukę w dowolnym miejscu, w którym się znajdujesz i powrót do najważniejszych zagadnień kiedy tylko chcesz

 • Zdobycie certyfikatu z zakresu przerobionego materiału

 • Szybkie podsumowanie posiadanych umiejętności i stworzenie indywidualnego planu kształcenia

Co zyskasz po ukończeniu kursu?

Korzyści ze skorzystania z oferty szkoleń studio urody e-learning jest wiele. Poniżej znajdziesz najważniejsze z nich. Pozwoli Ci to ocenić czy nasze szkolenia to to czego potrzebuje Twoje studio urody. Kurs pozwoli Ci:

 • Dowiedzieć się wszystkiego o przedłużaniu rzęs - od teorii do praktyki!
 • Dobierać odpowiedni rodzaj rzęs dla każdej klientki.
 • Przedłużać rzęsy w sposób bezpieczny i profesjonalny.
 • Poznać specyfikę pracy z wrażliwą skórą klientek.
 • Wybierz odpowiednie kosmetyki i akcesoria.
 • Wykonaj makijaż, aby wzmocnić efekt przedłużania rzęs.
 • Otrzymać certyfikat potwierdzający udział w kursie.

Platformy e-learningowe przeżywają obecnie niesamowite oblężenie. Jest to odpowiedź ośrodków szkoleniowych na zmieniające się potrzeby swoich uczniów. Zdajemy sobie sprawę jak ciężko znaleźć czas na dojazdy do ośrodków szkoleniowych na zajęcia, dlatego też tego typu rozwiązanie pozwoli Ci w sposób prosty i skuteczny nabyć potrzebną wiedzę.

Nasze szkolenia online prowadzi Monika Rząp - czołowa stylistka rzęs, laureatka wielu konkursów związanych z tym zagadnieniem, niekwestionowana specjalistka, która zbudowała swoją markę od podstaw. Z pewnością szkolenia prowadzone przez nią pozwolą Ci wzbić się ponad konkurencję w Twoim otoczeniu i umożliwią Ci stworzenie najlepszego studia urody w okolicy! Stworzyła ona także specjalny program studio urody kursy przez internet w oparciu o własne doświadczenia.

Już dziś zapoznaj się z nasza ofertą i zdecyduj sama. Sukces czeka tuż za rogiem, wyciągnij po niego rękę, wejdź do świata rzęs idealnych.

Na co czekasz? Rozpocznij szkolenie już dziś!